RF PCB7

RF PCB7

Përshkrim i shkurtër:

Lindja dhe zhvillimi i FPC dhe PCB ka lindur në një produkt të ri të bordit të butë dhe të vështirë. Prandaj, Bordi butë dhe e vështirë lidhjes është një bord qark që ka një karakteristikë FPC dhe një karakteristikë PCB formuar duke kombinuar një bord qark fleksibël dhe një qark bordit të ngurtë me një proces të tillë si të ngutshme dhe të shtypur në përputhje me kërkesat përkatëse të procesit.


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Product Strenghs

  Attention to detail

  Produkt Tags

  Lindja dhe zhvillimi i FPC dhe PCB ka lindur në një produkt të ri të bordit të butë dhe të vështirë. Prandaj, Bordi butë dhe e vështirë lidhjes është një bord qark që ka një karakteristikë FPC dhe një karakteristikë PCB formuar duke kombinuar një bord qark fleksibël dhe një qark bordit të ngurtë me një proces të tillë si të ngutshme dhe të shtypur në përputhje me kërkesat përkatëse të procesit.


 • Previous:
 • Tjetër:

 • 1.Double sides: 12~24 hours; 4~8 layers: 48 hours; 10~14layers:3WD; More than 16 layers: Up to difficulty

  2.Quick response, we will reply Customer’s enquiry within 1 hours ;

  3.Board thickness VS drill size: 12: 1

  4.Line width/spacing: 2.5 / 3mil

  5.Min hole size: 0.1mm (shpimit lazer)

  4 IMG_3 IMG_2

  Attention to detail, we package every box of products and ensure perfection. The pcb board is vacuum-packed, and the inside of the box is padded with foam. The outer surface of the box is wrapped with tape to avoid damage caused by external impact or water, so that customers can receive the best products with confidence.

 • Related Products